Partnerské organizace

Partnerské organizace a odkazy na jejich stránky

 

 

 

 

rescue-stopari rescue-stopari: Původní webová prezentace.
Sarsystém Sarsystém: Velmi otevřené a fundované prostředí, vytvořené autory k setkávání lidí, zabývajících se záchrannou kynologií. Je zde místo pro diskusi i pro sdělování aktuálních informací, o které se oficiální média příliš nezajímají.
SDH Hejnice SDH Hejnice: Se psovody SDH Hejnice se setkáváme od roku 2007. Jejich názory a rady jsou významnou pomocí při výcviku našich psů.
Bloodhound-club Bloodhound-club: Bloodhound Club CZ nám v roce 2007 umožnil založit skupinu, zabývající se výcvikem psů pro práci na lidské stopě – Rescue BHC. Na stránkách BHC najdete sekci Rescue, kam zasíláme své příspěvky a zprávy o naší činnosti. Z Rescue BHC vznikla v roce 2010 naše skupina Rescue-stopaři, která se orientuje na praktické využití stopařů v záchranné kynologii a v této oblasti funguje samostatně.
hasiči-kj  Prozatím čtyři členové o.s. Rescue Stopaři jsou zároveň i členy Kynologické jednotky SDH Pardubice, se kterou vyjíždějí na praktická nasazení. Jedná se většinou o vyhledávání pohřešovaných osob. Přehled o nasazeních, počínaje podzimem roku 2012, je k nahlédnutí na adrese http://www.hasici-kj.cz/news.htm. Zbývající nasazení mohou být zveřejněna až po uzavření případů.