Profily

Profily členů a jejich psů – jednotliví členové a jejich psi – základní informace a odkazy na jejich webové stránky

 

Vít Paula Vít Paula, původním povoláním geodet, od r. 1990 s dvouletou přestávkou starosta obce. Práci na lidské stopě se věnuje spolu se svou paní od r. 2005, kdy náš Gump získal oprávnění k práci na lidské stopě v Holandsku. Forrest Gump je 6,5 letý Bloodhound věrný svému jménu. Jen málokdo ho viděl jít pomalu. Zúčastnil se pátrání po pohřešovaném muži v obci u Velvar (2007), po pohřešovaných dětech Bojiště u Trutnova (duben 2009), po chlapci na útěku (prosinec 2009) a po zmizelém Honzíkovi v Hrádku n.N.(prosinec 2010).

 

 

 

Danuše PaulováDanuše Paulová, povoláním fyzioterapeut. S manželem se věnuje výcviku Bloodhounda na lidské stopě – mantrailingu. Od roku 2007 tvoří tým s dnes tříletou fenkou Cecilkou. Cecilka stopuje s chutí a s velkým zápalem pro věc. Tým se zúčastnil hledání chlapce ve Skuhrově (prosinec 2010) a v prosinci 2010 v Hrádku n.N.

Zbyněk VolšíkZbyněk Volšík, vystudovaný strojař,podniká dvacet let ve stavebnictví. Po fence Ailynce je 4-letá Boženka již druhou bloodhoundicí,kterou cvičí pro vyhledávání ztracených osob – mantrailingu. V prvním roce svého věku (2007),získala Boženka oprávnění k práci na lidské stopě v Holandsku a ocenění nadějného psa. Tým se zúčastnil hledání pohřešovaných dětí Bojiště u Trutnova (duben 2009), chlapce ve Skuhrově (prosinec 2010) a 3-letého chlapce v prosinci 2010 v Hrádku n. N.

 

 

 

 

 Dagmar Ruščáková, novinářka a publicistka, trénuje s fenkou německého dlouhosrstého ovčáka anglického chovu Blackberry (Evening Storm/ Foxfold Santos) mantrailing od srpna roku 2011.